Funkce produktu
AITO M9 vyrábí technologii Huawei. Tento model se zaměřuje na luxusní špičkový trh. Má dva režimy jízdy: čistý elektrický a prodloužený rozsah hybrid. Ve srovnání s jinými luxusními značkami, jako jsou Mercedes-Benz, BMW a Audi, je systém automobilů rychlejší a citlivější, s vynikajícím manipulačním výkonem a jeho vnější design a vnitřní jízdní pohodlí jsou nejatraktivnějšími body. Existuje také kombinace technologie a bezpečnosti, která má odlišný zážitek z jízdy.
1. vzhled a design
Stříbrný chromový proužek prochází přední částí vozu a na obou stranách jsou instalovány skupiny rozštěpených světla. Skupiny světla jsou vybaveny světelnými zdroji s vysokou viditelností. Přední část vozu vypadá rafinovanější a funkce světelné skupiny jsou komplexnější, včetně denních světel, adaptivních vysokých a nízkých paprsků, automatických světlometů, následného řízení světlometů a dalších funkcí. Pokud jde o velikost, délka, šířka a výška jsou 5230/1999/1800 mm, rozvor je 3110 mm a vnitřní prostor je dostatečný.


2. interiér a pohodlí
Interiér je také velmi dobře vypadající, s konstrukcí kokpitu s dvojitou embracing, vybavený integrovaným displejem se třemi obrazovkami, 12. 3- palcovým plně LCD nástrojem, 15. 6- palcovou centrální kontrolní obrazovku a 16- palce Co-Pilot Screen. Celé auto je vyrobeno z špičkového koženého materiálu Nappa a interiér je luxusní. Je vybaven inteligentními knoflíky, centrální loketní opěrkou, 16,8 milionu barevných okolních světel, automatickou klimatizací, duální zónou klimatizace, nezávislou zadní klimatizací, vývody zadního vzduchu atd. Má chladničku automobilu a vonné zařízení v automobilu a jeho funkce jsou relativně komplexní.
3. výkon a síla
Maximální výkon motoru s přeplňovaným 1,5T je 112 kW, maximální výkon je 152 s, celkový výkon motoru prodlouženého dosahu je 365 kW, celková koňská síla je 496PS, kapacita ternární lithiové baterie Ningde je 42kwh a porovnávání nabíjecí lze dokončit za 3 {15 {15}}. Elektrické vozidlo má převodovku s jednou rychlostí a maximální rychlost může být dosažena během jízdy 200 km/h. Čistá elektrická cestovní řada ministerstva průmyslu a informačních technologií je 190 km, oficiální doba zrychlení 100 km je 4,9 s a komplexní spotřeba paliva WLTC je 0,88 l.


4. technologie a bezpečnost
Huawei reklamy 3. 0, Huaweiho vysoce úrovní inteligentní jízdu, realizuje inteligentní jízdu od parkovacího místa po parkovací místo, vybírá režim jízdy podle různých složitých podmínek na silnici, montáž v reálném scéně, pohodlné navigační připomenutí, 360 stupňů reverzních pomocných obrazů a parkování a jízdy.
5. Personalizované přizpůsobení
Různé interiéry, exteriéry a inteligentní možnosti, jak uspokojit jízdní potřeby různých spotřebitelů.

Specifikace produktu
|
Název produktu |
Aito M9 |
|||
|
M9 rozšířený rozsah |
M9 Pure Electric |
M9 rozšířený rozsah |
M9 Pure Electric |
|
|
Vzhled |
||||
|
Vnější barva barvy |
● Zlacená černá, makino zelená |
● Měsíční stín šedá, červený čaj oranžový |
● Měsíční stín šedá, červený čaj oranžový |
● Měsíční stín šedá, červený čaj oranžový |
|
Interiér |
||||
|
Vnitřní barva |
● Měsíční stín šedá, červený čaj oranžový |
|||
|
Energie |
||||
|
Energetický typ |
EVR (Hybrid s rozšířeným rozsahem) |
EV (Pure Electric) |
EVR (Hybrid s rozšířeným rozsahem) |
EV (Pure Electric) |
|
Základní parametry |
||||
|
Typ těla |
Lov nakládání |
Lov nakládání |
Lov nakládání |
Lov nakládání |
|
Délka × šířka × výška (mm) |
5230 × 1999 × 1800 |
5230 × 1999 × 1800 |
5230 × 1999 × 1800 |
5230 × 1999 |
|
Rozvor |
3110 |
3110 |
3110 |
3110 |
|
Obrubník hmotnosti (kg) |
2630 |
2630 |
2650 |
2560 |
|
SetNumber |
6 |
6 |
5 |
5 |
|
Úložný prostor |
||||
|
Přední kufr |
- |
- |
||
|
Skladovací pole pro ochranu osobních údajů ovladače |
● |
● |
||
|
Úložný box spolujezdců |
● |
● |
||
|
Otevření boxu centrální loketní opěrky |
● |
● |
||
|
Chladnička automobilu s funkcí chlazení a konzervace tepla |
● |
● |
||
|
Kmenské kolejnice |
- |
● |
||
|
Kapacita úložiště kufru1 (L) |
● (Tři řádky lze přesunout dopředu a dozadu/složit na polovinu, 316L ~ 1252L) |
● (Druhý řádek lze složit na polovinu, 1043 l |
||
|
Úložný box pod víkem kufru |
● |
● |
||
|
Nezávislý držitel poháru |
6 |
4 |
||
|
Moc |
||||
|
CLTC Komplexní plavba(KM) |
● 1362 km @ 42 kWh |
- |
● 1402 km |
- |
|
CLTC Pure Electric Range (plný náboj)2(KM) |
● 225 km @ 42 kWh |
630 km |
● 275 km |
630 km |
|
WLTC Komplexní plavba (km) |
● 1210 km @ 42 kWh |
- |
● 1239 km @ 52 kWh |
- |
|
WLTC Pure Electric Range (plný náboj)3(KM) |
● 190 km @ 42 kWh |
- |
● 233 km @ 52 kWh |
- |
|
0-100 km/h čas zrychlení4 (s) |
4.9 |
4.3 |
4.9 |
4.3 |
|
Maximální rychlost (km/h) |
200 |
200 |
200 |
200 |
|
Rozsah rozsahu |
1,5t čtyřválcový vyhrazený rozsah 4. 0 |
- |
1,5t čtyřválcový vyhrazený rozsah 4. 0 |
- |
|
Režim jízdy |
Úspora energie/pohodlí/sport/přizpůsobení |
|||
|
Režim vozidla |
Povinná čistá elektrická, čistá elektrická priorita, inteligentní, palivová priorita |
Čistá elektrická |
Povinná čistá elektrická, čistá elektrická priorita, inteligentní, palivová priorita |
Čistá elektrická |
|
Typ jednotky |
Pohon dvou motorů se čtyřmi koly |
|||
|
Motor přední pohony |
Komunikace asynchronní |
|||
|
Motor zadního pohonu |
Permanentní magnet synchronní |
|||
|
Maximální výkon motoru (KW) |
Přední část: 165/zadní: 200 |
Přední: 160/zadní: 230 |
Přední část: 165/zadní: 200 |
Přední: 160/zadní: 230 |
|
Maximální točivý moment motoru (n · m) |
Přední část: 315/zadní: 360 |
Přední část: 277 / zadní: 396 |
Přední část: 315/zadní: 360 |
Přední část: 277 / zadní: 396 |
|
Platforma napětí |
● |
Huawei Jujing 800V vysokopěťová baterie |
● |
Huawei Jujing 800V vysokopěťová baterie |
|
Typ baterie |
Ternární lithiová baterie |
Ternární lithiová baterie |
Ternární lithiová baterie |
Trojice |
|
Kapacita baterie (kWh)5 |
● 42 kWh |
● 100 kWh |
● 42 kWh |
● 100 kWh |
|
Doba nabíjení6 |
Rychlý poplatek: 30 minut (20%~ 80%) |
Rychlý poplatek: 15 minut (30%~ 80%) |
Rychlý poplatek: 30 minut (20%~ 80%) |
Rychlý poplatek: 15 minut (30%~ 80%) |
|
Palivo |
95# a výše |
- |
95# a výše |
- |
|
Kapacita palivové nádrže (L) |
65L, vysokotlaké palivové nádrž |
- |
65L, vysokotlaké palivové nádrž |
- |
|
Emisní standardy |
B. |
- |
B. |
- |
Podrobný obrázek

Populární Tagy: Aito M9 Ultra Luxury SUV, China Aito M9 Ultra Luxusní výrobci SUV, dodavatelé, továrna
